Інститут економіки та управління у нафтогазовому комплексі
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

- Кафедра економіки підприємства

Кафедра економіки підприємства

Новини

 

13.03.2018 року д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства Данилюк Микола Олексійович провів оглядову лекцію для студентів та викладачів економічних спеціальностей у Надвірнянському транспортному коледжі на тему "Аналіз та оцінка виробничо-фінансового левериджу". Проведена лекція викликала зацікавленість у слухачів та схвальні відгуки.

 

 

2 лютого 2018 року у приміщенні Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІнЕУ ІФНТУНГ відбувся навчальний курс-тренінг для вчителів економіки шкіл міста Івано-Франківська на тему: «Використання вбудованих функції програм ms word і ms excel для автоматизації проведення попереднього аналізу масивів числових (кількісних) даних».

Привітав учасників навчального курсу д.е.н., проф. Данилюк Микола Олексійович, який відмітив, що позиція кафедри та інституту незмінна – однозначно варто й надалі шукати точки дотику серед колег та поглиблювати налагоджену співпрацю. 
Присутні вчителі з цікавістю слухали й автора тренінгу – доцента кафедри економіки підприємства ІнЕУ Гречаника Богдана Васильовича, який спочатку презентував теоретичні відомості, а далі практично допомагав кожному виконати передбачені курсом завдання.
Кожен із присутніх отримає сертифікат про проходження навчання – підтвердження пройденої програми підвищення кваліфікації.

Адреса інституту
76019, Україна,
м. Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15
(ІФНТУНГ, корпус 1, к.15Д2)
Телефони
(0342) 72-71-02
(03422) 4-50-98

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix