Тренінг-курс "Фінансова грамотність для учнів"

Додано: 04.06.2017

Інститут економіки та управління в НГК ІФНТУНГ в переддень літніх канікул розпочинає акцію "Фінансова грамотність для учнів", метою якої є ознайомлення з бюджетом, його розподілом, електронними грішми та навиками їх користування. Перша зустріч відбулась 31 травня 2017 р. до Дня захисту дітей для учнів 4В класу гімназії №2 (класний керівник – Лагдан Тетяна Іванівна).

Кафедрою фінансів спільно з кафедрою  обліку і аудиту ІнЕУ було проведенотренінг з фінансової грамотності. У Центрі розвитку підприємництва "Бізнес-інкубатор" дітей привітно зустріли завідувач кафедри фінансів проф. Фадєєва І. Г. та завідувач кафедри обліку і аудиту доц. Кафка С. М., які провели ділову гру на визначення ефективних напрямів вкладання грошей та пригадали учням основи фінансової грамотності завдяки інтерактивному огляду новинок для дітей за напрямом зустрічі.

Учні виявили неабиякий азарт та показали свою обізнаність з історії походження грошей, становлення української грошової системи та нумізматики.  Активним учсникам було вручено призи. Проведений спільно зучнями тренінг з фінансової грамотності пройшов весело та конструктивно!

Наприкінці заняття учні та класний керівник отримали грамоту від директора Інституту економіки та управління в НГК проф. Гораль Л. Т. за активну участь в тренігу з фінансової грамотності і висловили побажання стати частими гостями в ЦРП "Бізнес-інкубатор" і підвищувати свої фінансові знання на подібних заняттях.

Наступні зустрічі-тренінги будуть проведені для учнів 4-х класів ЗОШ №18 протягом першого тижня літа.

Запрошуємо всіх бажаючих школярів підвищувати свою фінансову грамотність в Інституті економіки та управління ІФНТУНГ!