Інститут економіки та управління у нафтогазовому комплексі
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Вручення сертифікатів та свідоцтв про проходження курсів «Основи програмування» для учасників АТО і членів їх сімей, а також «Основи комп’ютерної грамоти» для осіб пенсійного віку, власників картки франківця

Додано: 21.12.2017
20 грудня 2017 року в приміщенні Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІнЕУ ІФНТУНГ відбулось урочисте вручення сертифікатів та свідоцтв про проходження курсів «Основи програмування» для учасників АТО і членів їх сімей, а також «Основи комп’ютерної грамоти» для осіб пенсійного віку, власників картки франківця. 
 
З 2 листопада 2017 року розпочався курс навчання з основ програмування для ветеранів та учасників АТО, а також членів їх сімей. Програмою курсу в загальному обсязі 216 годин передбачено вивчення двох дисциплін: «Основи програмування» в обсязі 144 години та «Операційні системи» - 72 години. Навчання проводилось у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІнЕУ ІФНТУНГ (вул. Північний Бульвар 7б) на безкоштовній для учасників основі. Кількість слухачів курсу – 22 особи.
Паралельно проводилось навчання з основ комп’ютерної грамоти для мешканців міста Івано-Франківська пенсійного віку, власників картки франківця. Програма навчання передбачала вивчення таких тем: 1) Основи користування комп’ютером; 2) Фінансово-комп’ютерна інтеграція; 3) Е-урядування. Обсяг курсу в год – 144 год. Кількість учасників – 18 осіб.
 
Обидва курси навчання впроваджувались завдяки підтримці міської влади – на виконання Договору про співпрацю, укладеного між Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.
 
Щиро дякуємо слухачам за активність та схвальні відгуки! 
 
 
 
 
 
 
 
 
Адреса інституту
76019, Україна,
м. Івано-Франківськ, вул.Карпатська, 15
(ІФНТУНГ, корпус 1, к.15Д2)
Телефони
(0342) 72-71-02
(03422) 4-50-98

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix