Науковці із п’яти країн говорять у Франківську про інновації та інвестиції

Додано: 27.05.2015

У середу, 20 травня, в Івано-Франківську відбулось вітальне відкриття міжнародної науково-технічної конференції “Теорія і практика стратегічного управління галузевих і регіональних суспільних систем”, організатором якої є Інститут економіки та управління у нафтогазовому комплексі.

Конференція триватиме до 22 травня, до неї долучились 285 учасників із України, Польщі, Німеччини, Америки та Казахстану. Це – вчені у галузі мікро- мезо- та макроекономіки, а також представники органів влади та господарюючих суб’єктів, пише "Репортер".

Більшість доповідей конференції стосуються розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в галузевих і регіональних суспільних системах.

“Сьогодні підписуємо меморандум між університетом нафти і газу та Європейським центром екології (Польща-Україна), – а вже завтра на засіданні будемо розглядати наукові проблеми, – каже Ліліана Гораль, доктор економічних наук, професор, директор Інституту економіки та управління. – В умовах децентралізації влади до науки почали дослуховуватися. Наразі ми тісно співпрацюємо з органами влади та найвищих структур нафтогазового комплексу. Ми готові йти вперед, змін боятися не потрібно”.

“На цій конференції ми поєднуємо теорію та практику, тому успіх повинен бути, – говорить ректор вузу Євстахій Крижанівський. – Я сподіваюся, що разом ми напрацюємо цінні документи, сприяючи енергоефективності нашої держави у такий непростий час”.

Матеріал взятий звідси (Інформаційний портал "Стик" Опубліковано: 20/05/2015)