В ІФНТУНГ ветеранів АТО перекваліфіковуватимуть в маркетологів

Додано: 20.04.2017

Сьогодні, 11 квітня, у “Бізнес-інкубаторі”, який діє при ІФНТУНГ, розпочалися заняття для офіцерів запасу в рамках міжнародного проекту “Програма НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців”, передає WestNews.

До навчання приступило більше 20 офіцерів. Серед них як звільнені у запас військові, так і ті, хто ще служить, але вже сьогодні замислюється над своїм майбутнім у цивільному житті. По закінченню навчання кожен слухач отримає свідоцтво державного зразка, яке допоможе колишнім військовим у подальшому працевлаштуванні. “Професорський склад Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі докладе максимум зусиль, щоб навчання було доступним, цікавим і корисним. А одержані знання стали вагомою підтримкою у майбутньому для офіцерів запасу”, – розповіла Ліліана Гораль, директор інституту.