Голова Державної казначейської служби України прочитала лекцію для студентів ІФНТУНГ

Додано: 20.04.2017

Сьогодні, 7 квітня, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз прочитала лекцію для студентів Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ, передає WestNews.

Тетяна Ярославівна розповіла студентам про специфіку роботи органів Казначейства, а також закликала молодь не гнатися одразу за грошима, а правильно будувати свою кар’єру. Пані Тетяна порадила молодим людям не боятися труднощів і не опускати руки, а іти до своєї цілі. Також, вона наголосила на тому, що працювати на державній службі є почесно, а отриманий досвід потім можна застосувати для того, щоб реалізувати себе в бізнесі.